Organisatie

PIV-contactpersoon

E-mailadres

In het PIV deelnemende verzekeraars

ABN AMRO Verzekeringen

J.G. Russchen

jaap.russchen@abnamroverzekeringen.nl

Achmea Schadeverzekeringen:

– Achmea Claims Organisatie – Tilburg

 

P.J.M. Houben

 

pjm.houben@interpolis.nl

– Achmea Claims Organisatie – Apeldoorn

A.J. Schoonen

bert.schoonen@achmea.nl

– Achmea Claims Organisatie – Leiden

J.W. van der Pijl

jan.willem.van.der.pijl@achmea.nl

– Inshared/HEMA Verzekeringen

R. Kranenbarg

r.kranenbarg@inshared.nl

Aegon Schade

H. Kooper

hkooper@aegon.nl

AIG Europe Ltd.

R.A.M. Nieuwenstein

ronald.nieuwenstein@aig.com

Allianz Nederland Groep – Allianz Nederland Schadeverzekering – Allsecur/Orion Direct

H.J. van der Hoeven

hieron.van.der.hoeven@allianz.nl

Amlin Europe

E.B.M. Denters

guido.denters@amlineurope.com

Ansvar Verzekeringsmaatschappij NL (AnsvarIdea)

G.A. Stoker

gerarda.stoker@ansvar.nl

a.s.r. Verzekering

W. Coomans

wouter.coomans@asr.nl

a.s.r. Verzekering

M. Groeneweg

marian.groeneweg@asr.nl

a.s.r. Verzekering

R.W.M. van de Berg

rob.van.de.berg@asr.nl

a.s.r. Verzekering

A.J. de Gier

anja.de.gier@asr.nl

a.s.r. Verzekering

A.J.A. de Heij

jeannette.de.heij@asr.nl

Bovemij

C.M. Laumans-Veldman

c.veldman@bovemij.nl

Centramed

A.E. Santen

aernout.santen@centramed.nl

Chubb Insurance Company

O.J. van Leuven

ovanleuven@chubb.com

Delta Lloyd Groep

M. Tromp

marion_tromp@deltalloydgroep.nl

Generali/ Nederlanden van Nu

M.L.J. Vissers

robvissers@generali.nl

De Goudse

P.P. Dijkshoorn

pdijkshoorn@goudse.com

HDI-Gerling

R.B. Robbemond

rob.robbemond@hdi-gerling.nl

Klaverblad

E.W. Stens

e.w.stens@klaverblad.nl

MediRisk

 H.P. Henschenh.henschen@medirisk.nl

Nationale-Nederlanden – VAS

P.J. van der Wurf-de Wilde

elly.van.der.wurf@nn.nl

Nh1816 Verzekeringen

J.P. Bläcker

hans.blacker@nh1816.nl

REAAL Schadeverzekeringen N.V.

P.M.M. Leenders

paul.leenders@reaal.nl

Turien & Co. Assuradeuren

B. Heerooms

bheerooms@turien.nl

TVM groep (incl. SON en NNS)

R.A.J. Derks

rajderks@tvm.nl

Unigarant Verzekeringen

J.P. Schrader

hschrader@unigarant.nl

Univé Schade

G.J. Strijker

g.strijker@unive.nl

Verenigde Assurantiebedrijven Nederland

K.L. van Duijse

lodie.vanduijse@vannv.nl

VGA Verzekeringen

A.J. Heeling

aheeling@vga.amsterdam.nl

VvAA schadeverzekeringen

H.P. Henschen

h.henschen@vvaa.nl

Waarborgfonds Motorverkeer

J.J. Smits

j.smits@wbf.nl

XL Catlin (tot 01-05-2015 XL Insurance Group)

M.M. van der Meer

manon.vandermeer@xlcatlin.com

ZLM

P. Balkenende

peterbalkenende@zlm.nl

Zurich Insurance Plc, Netherlands Branch (Zurich Schade)

E. Boers

erik.boers@zurich.com

Expertisebureaus

Van Ameyde NL

V. van Luijk

viola.vanluijk@vanameyde.comm

Andriessen Expertise

R.J. Andriessen

r.andriessen@andriessenexpertise.nl

AON Risico Management

E.D.J. Baarslag

ed.baarslag@aon.nl

Arriva Personenvervoer NL

J. Schuurmans

j.schuurmans@arriva.nl

Assuraad Advocaten

H. van Katwijk

h.vankatwijk@assuraad.nl

BDA Letselschadespecialisten

F.G. Bekkers

bekkersf@tiscali.nl

Cordaet Personenschade BV

M.J. Wildeboer

mwildeboer@cordaet.nl

Crawford & Company NL

H. Vogelaar

hannekevogelaar@crawco.nl

Cunningham Lindsey NL

M. Emmelot-Boondijk

memmelot@cl-nl.com

DEKRA-Claims Services

F.J.M. Hendrikx

frank.hendrikx@dekra.com

Schaderegelingsburo R.P. van Dijk BV

R.P. van Dijk

r.p.vandijk@srbvandijk.nl

Eiffel

A. Kleine

akleine@eiffel.nl

EMN Mens (v/h CED)

A.C.A. Agterberg

ton.agterberg@emn.nl

Erasmus Medisch Centrum

C.F.B. Verhagen

c.verhagen@erasmusmc.nl

G.C. Fenenga Letselschade-expertisediensten

G.C. Fenenga

gcf@rent-an-expert.nl

GRM Expertises

W. van de Watering

vandewatering@grmexpertise.nl

Groeneveld & Partners BV

H. Groeneveld

info@groeneveld-partners.nl

WA Groote Adviesbureau voor Personenschade

W.A. Groote

bert@wagroote.nl

ITEB Schadeservices BV

Ph.P.J. Cilon

philip.cilon@iteb.nl

De Jager Schaderegeling

F. de Jager

fdj@dejagerschaderegeling.nl

Jeroen Bosch Ziekenhuis

S.G.M.J. Doomernik-Salim

s.doomernik@jbz.nl

Van Kouterik Personenschade

A.W. van Kouterik

avankouterik@vankouterik.net

Bureau Mr. P. Kremer

C.A. Saan

saan@bureaukremer.nl

De Kruijf Letselschade Expertise

H.J. de Kruijf

hjdekruijf@dekruijflse.nl

Laumen Expertise B.V.

E.V. Laumen

e.laumen@laumenreo.nl

NLS Rekencentrum Letselschade

E.M. Budwilowitz

eb@nrl.nl

NS Reizigers – Legal

J. Mak

jurgen.mak@ns.nl

To The Point

M. Punt

marcpunt@ttpexpertise.nl

Pott Expertise B.V.

N. Pott

pott@pottexpertise.nl

Expertisebureau Raasveld

A. Oostrum-Trouwborst

anja.oostrum@raasveldexpertise.nl

Letselschadebureau Slond BV

M. Slond

m.slond@slond.nl

Versteege & Leclercq Claims Services

N.S. Leclercq

n.leclercq@vlc-claims.nl

Vaste PIV organen

Bestuur

E.J.M. de Cooker MA MBA

Univé

voorzitter

mr. A.J. van Iwaarden

Achmea Directie Schade/Inkomen

 

Mw.  M.E. van der Zwan MSc MBA

PIV

secretaris

mr. J. van Leer

Generali Verzekeringen

 

Mr. P.A. den Ouden

Nationale-Nederlanden

 

mw. drs. M.M.A. van Rassel

Allianz Groep Nederland

 

drs. O. W. A. Monshouwer

ZLM Verzekeringen

 

drs. W. J. Hoogstad

Unigarant Verzekeringen

 

mw. mr. P. Tewes

a.s.r. Verzekeringen

 

 

 

 

Raad van Advies

mr. P. Balkenende

ZLM

 

mr. W. Coomans

a.s.r. Verzekering

voorzitter

mr. E.B.M. Denters

Amlin Europe

 

mr. H.J. van der Hoeven

Allianz Nederland Schade

 

mw. mr. E.A.H. Lejeune

Delta Lloyd Group

 

H. Knijpstra

Achmea Materiële Schade

 

M.G. Speelmans

Aegon Nederland

 

Mw.  M.E. van der Zwan MSc MBA

PIV

secretaris

mr. P.M.M. Leenders

Reaal Verzekeringen

 

Ph. Cilon 

De Goudse

 

mr. A.E. Santen

Centramed

 

mr. E. Ogink

Unigarant Verzekeringen

 

J.J. Smits

Waarborgfonds Motorverkeer

 

M. Spies

MediRisk/VvAA

 

G.J. Strijker

Univé Schade

 

mw. mr. M. Volker

Stichting PIV

verslag

Redactieraad:

mr. H.J. van der Hoeven

Allianz Nederland Schade

 

mr. E.J.M. Gerritsen

Andriessen Expertise

 

mw. mr. A. Ales

A.s.r. Verzekerin

 

mr. A.F.J. Blondeel

A.s.r. Verzekering

voorzitter

mr. A.E. Santen

Centramed

 

R.H. de Groot

Delta Lloyd Groep

 

J. Körver

KURF

cartoonist

mr. E. Lantinga

MediRisk

 

Mw. mr. L. van der Meyden

NH1816

 

mw. C. van Schravendijk

Stichting PIV

secretaris

C. Visser

Reaal Verzekeringen

 

mr. S. W. Polak

REAAL

 

drs. P.J.M. van Steen

Tekst

journalist

 

Bent u deelnemer van het PIV? Vergeet dan niet om in te loggen Inloggen

Website by Webroots

Website by Webroots