OrganisatiePIV-contactpersoonE-mailadres
In het PIV deelnemende verzekeraars
ABN AMRO VerzekeringenJ.G. Russchenjaap.russchen@abnamroverzekeringen.nl
Achmea Schadeverzekeringen:

– Achmea Claims Organisatie – Tilburg

 

P.J.M. Houben

 

pjm.houben@interpolis.nl

– Achmea Claims Organisatie – ApeldoornA.J. Schoonenbert.schoonen@achmea.nl
– Achmea Claims Organisatie – LeidenJ.W. van der Pijljan.willem.van.der.pijl@achmea.nl
– Inshared/HEMA VerzekeringenR. Kranenbargr.kranenbarg@inshared.nl
Aegon SchadeH. Kooperhkooper@aegon.nl
AIG Europe Ltd.R.A.M. Nieuwensteinronald.nieuwenstein@aig.com
Allianz Nederland Groep – Allianz Nederland Schadeverzekering – Allsecur/Orion DirectH.J. van der Hoevenhieron.van.der.hoeven@allianz.nl
Amlin EuropeE.B.M. Dentersguido.denters@amlineurope.com
Ansvar Verzekeringsmaatschappij NL (AnsvarIdéa)B. Heeroomsbheerooms@turien.nl
a.s.r. VerzekeringW. Coomanswouter.coomans@asr.nl
a.s.r. VerzekeringM. Groenewegmarian.groeneweg@asr.nl
a.s.r. VerzekeringR.W.M. van de Bergrob.van.de.berg@asr.nl
a.s.r. VerzekeringA.J. de Gieranja.de.gier@asr.nl
a.s.r. VerzekeringA.J.A. de Heijjeannette.de.heij@asr.nl
BovemijC.M. Laumans-Veldmanc.veldman@bovemij.nl
CentramedA.E. Santenaernout.santen@centramed.nl
Chubb Insurance CompanyO.J. van Leuvenovanleuven@chubb.com
Delta Lloyd GroepM. Trompmarion_tromp@deltalloydgroep.nl
Generali/ Nederlanden van NuM.L.J. Vissersrobvissers@generali.nl
De GoudseP.P. Dijkshoornpdijkshoorn@goudse.com
HDI-GerlingR.B. Robbemondrob.robbemond@hdi-gerling.nl
KlaverbladE.W. Stense.w.stens@klaverblad.nl
MediRisk H.P. Henschenh.henschen@medirisk.nl
Nationale-Nederlanden – VASP.J. van der Wurf-de Wildeelly.van.der.wurf@nn.nl
Nh1816 VerzekeringenJ.P. Bläckerhans.blacker@nh1816.nl
REAAL Schadeverzekeringen N.V.P.M.M. Leenderspaul.leenders@reaal.nl
Turien & Co. AssuradeurenB. Heeroomsbheerooms@turien.nl
TVM groep (incl. SON en NNS)R.A.J. Derksrajderks@tvm.nl
Unigarant VerzekeringenJ.P. Schraderhschrader@unigarant.nl
Univé SchadeG.J. Strijkerg.strijker@unive.nl
Verenigde Assurantiebedrijven NederlandK.L. van Duijselodie.vanduijse@vannv.nl
VGA VerzekeringenA.J. Heelingaheeling@vga.amsterdam.nl
VvAA schadeverzekeringenH.P. Henschenh.henschen@vvaa.nl
Waarborgfonds MotorverkeerJ.J. Smitsj.smits@wbf.nl
XL Catlin (tot 01-05-2015 XL Insurance Group)M.M. van der Meermanon.vandermeer@xlcatlin.com
ZLMP. Balkenendepeterbalkenende@zlm.nl
Zurich Insurance Plc, Netherlands Branch (Zurich Schade)E. Boerserik.boers@zurich.com
Expertisebureaus
Van Ameyde NLV. van Luijkviola.vanluijk@vanameyde.comm
Andriessen ExpertiseR.J. Andriessenr.andriessen@andriessenexpertise.nl
AON Risico ManagementE.D.J. Baarslaged.baarslag@aon.nl
Arriva Personenvervoer NLJ. Schuurmansj.schuurmans@arriva.nl
Assuraad AdvocatenH. van Katwijkh.vankatwijk@assuraad.nl
BDA LetselschadespecialistenF.G. Bekkersbekkersf@tiscali.nl
Cordaet Personenschade BVM.J. Wildeboermwildeboer@cordaet.nl
Crawford & Company NLH. Vogelaarhannekevogelaar@crawco.nl
Cunningham Lindsey NLM. Emmelot-Boondijkmemmelot@cl-nl.com
DEKRA-Claims ServicesF.J.M. Hendrikxfrank.hendrikx@dekra.com
Schaderegelingsburo R.P. van Dijk BVR.P. van Dijkr.p.vandijk@srbvandijk.nl
EiffelA. Kleineakleine@eiffel.nl
EMN Mens (v/h CED)A.C.A. Agterbergton.agterberg@emn.nl
Erasmus Medisch CentrumC.F.B. Verhagenc.verhagen@erasmusmc.nl
G.C. Fenenga Letselschade-expertisedienstenG.C. Fenengagcf@rent-an-expert.nl
GRM ExpertisesW. van de Wateringvandewatering@grmexpertise.nl
Groeneveld & Partners BVH. Groeneveldinfo@groeneveld-partners.nl
WA Groote Adviesbureau voor PersonenschadeW.A. Grootebert@wagroote.nl
ITEB Schadeservices BVPh.P.J. Cilonphilip.cilon@iteb.nl
De Jager SchaderegelingF. de Jagerfdj@dejagerschaderegeling.nl
Jeroen Bosch ZiekenhuisS.G.M.J. Doomernik-Salims.doomernik@jbz.nl
Van Kouterik PersonenschadeA.W. van Kouterikavankouterik@vankouterik.net
Bureau Mr. P. KremerC.A. Saansaan@bureaukremer.nl
De Kruijf Letselschade ExpertiseH.J. de Kruijfhjdekruijf@dekruijflse.nl
Laumen Expertise B.V.E.V. Laumene.laumen@laumenreo.nl
NLS Rekencentrum LetselschadeE.M. Budwilowitzeb@nrl.nl
NS Reizigers – LegalJ. Makjurgen.mak@ns.nl
To The PointM. Puntmarcpunt@ttpexpertise.nl
Pott Expertise B.V.N. Pottpott@pottexpertise.nl
Expertisebureau RaasveldA. Oostrum-Trouwborstanja.oostrum@raasveldexpertise.nl
Letselschadebureau Slond BVM. Slondm.slond@slond.nl
Versteege & Leclercq Claims ServicesN.S. Leclercqn.leclercq@vlc-claims.nl
Vaste PIV organen
Bestuur
E.J.M. de Cooker MA MBAUnivévoorzitter
mr. A.J. van IwaardenAchmea Directie Schade/Inkomen 
Mw.  M.E. van der Zwan MSc MBAPIVsecretaris
mr. J. van LeerGenerali Verzekeringen 
Mr. P.A. den OudenNationale-Nederlanden 
mw. drs. M.M.A. van RasselAllianz Groep Nederland 
drs. O. W. A. MonshouwerZLM Verzekeringen 
drs. W. J. HoogstadUnigarant Verzekeringen 
mw. mr. P. Tewesa.s.r. Verzekeringen 
   
Raad van Advies
mr. P. BalkenendeZLM 
mr. W. Coomansa.s.r. Verzekeringvoorzitter
mr. E.B.M. DentersAmlin Europe 
mr. H.J. van der HoevenAllianz Nederland Schade 
mw. mr. E.A.H. LejeuneDelta Lloyd Group 
H. KnijpstraAchmea Materiële Schade 
M.G. SpeelmansAegon Nederland 
Mw.  M.E. van der Zwan MSc MBAPIVsecretaris
mr. P.M.M. LeendersReaal Verzekeringen 
Ph. CilonDe Goudse 
mr. A.E. SantenCentramed 
mr. E. OginkUnigarant Verzekeringen 
J.J. SmitsWaarborgfonds Motorverkeer 
M. SpiesMediRisk/VvAA 
G.J. StrijkerUnivé Schade 
mw. mr. M. VolkerStichting PIVverslag
Redactieraad:
mr. H.J. van der HoevenAllianz Nederland Schade 
mr. E.J.M. GerritsenAndriessen Expertise 
mw. mr. A. AlesA.s.r. Verzekerin 
mr. A.F.J. BlondeelA.s.r. Verzekeringvoorzitter
mr. A.E. SantenCentramed 
R.H. de GrootDelta Lloyd Groep 
J. KörverKURFcartoonist
mr. E. LantingaMediRisk 
Mw. mr. L. van der MeydenNH1816 
mw. C. van SchravendijkStichting PIVsecretaris
C. VisserReaal Verzekeringen 
mr. S. W. PolakREAAL 
drs. P.J.M. van SteenTekstjournalist

 

Bent u deelnemer van het PIV? Vergeet dan niet om in te loggen Inloggen

Website by Webroots

Website by Webroots